




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка з натуральної кожі.Ізделіе має чорне забарвлення. Бананка можна носити на поясі, через плече або на талії. Аксесуар має одне основне відділення і два допоміжних. Розміри: ширина 35 см, висота 14 см, Глибина 6 м, ширина шлейки 3,6 см, довжина шлейки 70-170 м.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 850 ₴





