Отзывы о компании Интернет-магазин "TradeLine"
- Альона Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Игорь Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Нина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Адекватні ціни на дуже якісний товар. Все швидко й без претензій і без проблем. Загалом продавця всім рекомендую.
- Александр А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення запаковане неякісно. Сама сумка дешевої якості. Не варта жодної сплаченої мною гривні. Продавець хам. Пришла одразу зі зламаним замком. ЖОДНОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Я запитала , як можна продавати неякісний товар, на що мені нахамили і сказали, що я сама все зламала.
Доброго дня. Дякуємо за відгук.
Замовлення відправлено з формою оплати : ПІСЛЯПЛАТА при отримані , що має на увазі отримання замовлення Клієнтом товара, огляд у відділенні Нової Пошти, і після цього , якщо усе влаштовує ,оплата товара співробітнику Нової Пошти , це стандартно, Ви товар сплатили , забрали. Тобто усе Вас влаштувало. А через деякий час Ви написали відгук. Дякуємо.Я написала одразу, як помітила дефекти. А ви замість того, щоб віришити питання, почали вмикати задню. Магазин, який переймається за свою репутацію, так не робить. Ваші менеджери некомпетентні грубіяни. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВ'ЯЗУВАТИСЯ З ВАМИ!!!!!
- Валентина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса К.
- ГалинаСделка на маркетплейсе Prom.ua
